Firmast

Käsitöö ei ole hobi, vaid elustiil...
 

Lõng.ee e-kauplus on asutatud 2014. aasta alguses. Lõngapoe asutamise idee sündis soovist pakkuda klientidele suures valikus ja soodsa hinnaga kõrgkvaliteetseid lõngu. Kaupluse idee on müüa lõngu, mida siiani Eestis veel müüdud ei ole, lisaks pakkuda klientidele laiaulatuslikku informatsiooni, parimat tootevalikut ning loomulikult head ja kiiret teenindust.

Lõng e-kaupluse missiooniks on teha kliendi jaoks ostmine võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Selleks on meie kaupluses otsingusüsteem, mis võimaldab kindlate parameetrite (kaubamärk, värv, koostis jne) järgi leida kõige sobivamad tooted ja seda saab teha segamatult oma kodus.

Lõng.ee pöörab erilist tähelepanu poes müüdavate kaupade sortimendile, kvaliteedile ning taskukohasele hinnale. Kaupluses müüdavad tooted peaksid rahuldama ka kõige nõudlikumat tarbijat. Samuti püüame oma kliendile pakkuda maksimaalset infot toote kohta, kuna katsuda toodet veebipoes kahjuks ei ole võimalik. Meie eesmärgiks on pidevalt täiendada tootevalikut ning olla kursis lõngamaailmas toimuvate uudiste ja uuendustega ning tuua need eesti tarbijatele koju kätte. Meie pakutavad tooted on pärit tuntud lõngatootjatelt, kelle tooteid siiani Eestis müüdud ei ole ning mida käsitöösõbrad on juba aastaid oodanud. E-kaupluse valikust leiab suures valikus Euroopa lõngatootjate tooteid- tänase seisuga pakume Eesti tootja Aade Lõng; Saksa tootjate Gründl ja Rellana; Itaalia tootjate Laines du Nord, Tropical Lane, Silke ning Adriafil; Prantsusmaa tootja Plassard; Hollandi tootja Scheepjeswol ja Sloveenia tootja Albin Promotion (AP) lõngu. Meie sortiment täieneb pidevalt ja lähiajal on oodata veel mitme tootja lõngade lisandumist meie kaupluse valikusse.

Kui soovite saada meie uudiseid esimesena, siis registreeruge meie püsikliendiks ja me saadame Teile pidevalt infot nii sortimendi muutustest kui ka lõngade soodusmüükidest.

Meie viimaste uudistega saab kursis olle Facebooki lehe kaudu: https://www.facebook.com/#!/pages/Yarnee/180098898692263

Samuti leiab meie uudiseid, erinevat infot käsitöö, kudumise, heegeldamise ja lõngad kohta meie blogist: https://yarneu.wordpress.com/

Kontaktandmed: OÜ Pipilota, reg. nr. 11273882, Välja 12, Tallinn10616, Estonia, e-mail: info@yarn.ee , tel. +372 55 44045

 

 

Lõng e-kauplus © 2020